Prince Double H

King of albanian Rap

 

Mirë se vini ne sajtin e 

KING OF ALBANIAN RAP

PRINCE DOUBLE H

OFFICIAL ARTIST WEBSITE


Esselamu alejkum motra dhe vllezer,


mire se vini ne faqen oficiale te Hysen Hysenaj aka. Prince Double H.

Ketu mund te gjeni tash e mas te reja nga Princi. Ketu do te publikohen tash e mas Videoclipet dhe kenget e ardhshme.

Ne kete faqe mund te gjeni video dhe kenge te publikuara nga Princi, sikurse dhe Fotografi, Flyer, Reklama dhe liriken apo tekstet e kengve te Prince Double H.PROJEKTE AKTUALE

PLUHUR SYVE

PLUHUR SYVE

Nana jote

Nana jote

Nana jote eshte nje Battlesong per Inatgji

Nana jote eshte nje produksion i The Brain.

PRINCE NEWS

Feed

04.12.2016

Deja-vu Mixtape

Deja-vu Mixtape do ti kete krejtsisht 15 Keng. Deri me tash jan publiku 13 Keng. 2 keng do te publikohen se shpejti. Kenget e publikuara deri me tash: 1. Fati i shqiptarit 2. Prej tjeter druni 3. Larg syrit...   mehr


28.11.2016

Princi me kengen e re "Njani prej atyne"

me kangen Njani prej atyne tregon Princi per problemet aktuale e shoqeris shqiptare dhe per shkaktaret, qe na kan pru deri ne kete shkall te problemeve.   mehr


01.06.2016

Xhihadi jem 5 - se shpejti

Kenga Xhihadi jem 5 do te jete permbi 9 minuta. me kete vendim Princi jau plotson deshiren e motrave dhe vllzerve qe kan votuar per gjatesin e kenges.   mehr


24.02.2016

Ne xhirimet e Videoclipit HAKmarrja

   mehr


09.02.2016

Shkarko kengen e javes "Xhihadi jem" Diss per Qenin Don Anton Kqiren

   mehr


ältere >>