Prince Double H

King of albanian Rap

Qoja Princit ni selam.

Keni ndojnje koment, kompliment apo kritik per Princin?

Ktu keni mundsin me i qu selam.

 

Selam per Princin

10 Einträge auf 2 Seiten
Toni
19.05.2016 19:27:08
Rapi yt esht fenomenal, e mir presum qdo kang nga teje, se jan real, e tash per tash e mir presum kangen ME KAN UNE :-)
Grizzly Scrippy
06.04.2016 04:19:25
Ti je i pari dhe i vetmi shqiptar qe ka fol ne emer te krejt shqiptarve dhe qe naj ke mbroj fejen, gjakun edhe deshmort.
Pershendetje Vllau jon.
Eri Rryci
09.03.2016 16:02:02
Selam Alejkum PRINCE sdi cme te thane vec te them se je shembull per ne Elhamdulilah qe te kemi brojts i kombit dhe i Fese. Nqf do pranoje ndonje sygjerim do te thoje ti pershendesje kto plerat shqiptare qe flasin greqisht e serbisht me krenari kto tradhtare te kombit dhe kto kurvat qe jan katolike e na shajne e urrejn fene. 😊
Meriton Shabani
29.02.2016 23:03:40
Te pershendes: Selam Alejkum, per pos Kangt e tua nuk ngoj kur far Muzike tjeter, se tjert qa bajn jan pa kuptim, e me bah me la ti Rapin najher, ather rapi ma ska kuptim...
Kshtu qe edhe do vjet mos u dorzo...
Tfala....
Valon VaLoN
13.02.2016 03:20:34
Respekte vlla pi shkupit suksese veq vazhdo my broo baba hys KING ja qifsha motrat ngoj kush ta ka inati
Anzeigen: 5  10