Prince Double H

King of albanian Rap

Qoja Princit ni selam.

Keni ndojnje koment, kompliment apo kritik per Princin?

Ktu keni mundsin me i qu selam.

 

Selam per Princin

Toni
19.05.2016 19:27:08
Rapi yt esht fenomenal, e mir presum qdo kang nga teje, se jan real, e tash per tash e mir presum kangen ME KAN UNE :-)
Grizzly Scrippy
06.04.2016 04:19:25
Ti je i pari dhe i vetmi shqiptar qe ka fol ne emer te krejt shqiptarve dhe qe naj ke mbroj fejen, gjakun edhe deshmort.
Pershendetje Vllau jon.
Eri Rryci
09.03.2016 16:02:02
Selam Alejkum PRINCE sdi cme te thane vec te them se je shembull per ne Elhamdulilah qe te kemi brojts i kombit dhe i Fese. Nqf do pranoje ndonje sygjerim do te thoje ti pershendesje kto plerat shqiptare qe flasin greqisht e serbisht me krenari kto tradhtare te kombit dhe kto kurvat qe jan katolike e na shajne e urrejn fene. 😊
Meriton Shabani
29.02.2016 23:03:40
Te pershendes: Selam Alejkum, per pos Kangt e tua nuk ngoj kur far Muzike tjeter, se tjert qa bajn jan pa kuptim, e me bah me la ti Rapin najher, ather rapi ma ska kuptim...
Kshtu qe edhe do vjet mos u dorzo...
Tfala....
Valon VaLoN
13.02.2016 03:20:34
Respekte vlla pi shkupit suksese veq vazhdo my broo baba hys KING ja qifsha motrat ngoj kush ta ka inati
Flamur osmani
12.02.2016 10:26:15
T`pershendes Vlla ,Selam Alejkum , urime per faqen , fenomenal dicka , 1sh je, i vetmi reper Real ntrojet tona ShqipFolese :)
Leotrim Gashi
05.02.2016 11:47:12
1sh je vlla. Mos e le muziken kurre se na merr nqaf.
Leotrim Gashi
05.02.2016 11:46:39
Je 1sh vlla, ntektste tua e gjejm veten shume, mos e le kurre rapin se na merr nqaf.
Liridon Syla
04.02.2016 18:13:14
Te pershendes Vllau jem dhe e gzofsh faqen
Elmedin Sinani
04.02.2016 17:38:14
Selamu Alejkum Vlla Allahu Trujt
Thash vec met pershendet edhe urime web :) love you bro
Anzeigen: 5  10