Prince Double H

King of albanian Rap

Qoja Princit ni selam.

Keni ndojnje koment, kompliment apo kritik per Princin?

Ktu keni mundsin me i qu selam.

 

Selam per Princin

10 Einträge auf 2 Seiten
Flamur osmani
12.02.2016 10:26:15
T`pershendes Vlla ,Selam Alejkum , urime per faqen , fenomenal dicka , 1sh je, i vetmi reper Real ntrojet tona ShqipFolese :)
Leotrim Gashi
05.02.2016 11:47:12
1sh je vlla. Mos e le muziken kurre se na merr nqaf.
Leotrim Gashi
05.02.2016 11:46:39
Je 1sh vlla, ntektste tua e gjejm veten shume, mos e le kurre rapin se na merr nqaf.
Liridon Syla
04.02.2016 18:13:14
Te pershendes Vllau jem dhe e gzofsh faqen
Elmedin Sinani
04.02.2016 17:38:14
Selamu Alejkum Vlla Allahu Trujt
Thash vec met pershendet edhe urime web :) love you bro
Anzeigen: 5  10