Prince Double H

King of albanian Rap

 

Mirë se vini ne sajtin e 

KING OF ALBANIAN RAP

PRINCE DOUBLE H

OFFICIAL ARTIST WEBSITE


Esselamu alejkum motra dhe vllezer,


mire se vini ne faqen oficiale te Hysen Hysenaj aka. Prince Double H.

Ketu mund te gjeni tash e mas te reja nga Princi. Ketu do te publikohen tash e mas Videoclipet dhe kenget e ardhshme.

Ne kete faqe mund te gjeni video dhe kenge te publikuara nga Princi, sikurse dhe Fotografi, Flyer, Reklama dhe liriken apo tekstet e kengve te Prince Double H.PROJEKTE AKTUALE

PLUHUR SYVE

PLUHUR SYVE

Nana jote

Nana jote

Nana jote eshte nje Battlesong per Inatgji

Nana jote eshte nje produksion i The Brain.

PRINCE NEWS


Zurück zur Übersicht

24.02.2016

Ne xhirimet e Videoclipit HAKmarrjaZurück zur Übersicht