Prince Double H

King of albanian Rap

 

Mirë se vini ne sajtin e 

KING OF ALBANIAN RAP

PRINCE DOUBLE H

OFFICIAL ARTIST WEBSITE


Esselamu alejkum motra dhe vllezer,


mire se vini ne faqen oficiale te Hysen Hysenaj aka. Prince Double H.

Ketu mund te gjeni tash e mas te reja nga Princi. Ketu do te publikohen tash e mas Videoclipet dhe kenget e ardhshme.

Ne kete faqe mund te gjeni video dhe kenge te publikuara nga Princi, sikurse dhe Fotografi, Flyer, Reklama dhe liriken apo tekstet e kengve te Prince Double H.PROJEKTE AKTUALE

PLUHUR SYVE

PLUHUR SYVE

Nana jote

Nana jote

Nana jote eshte nje Battlesong per Inatgji

Nana jote eshte nje produksion i The Brain.

PRINCE NEWS


Zurück zur Übersicht

04.12.2016

Deja-vu Mixtape

Deja-vu Mixtape do ti kete krejtsisht 15 Keng. Deri me tash jan publiku 13 Keng.
2 keng do te publikohen se shpejti.

Kenget e publikuara deri me tash:

1. Fati i shqiptarit
2. Prej tjeter druni
3. Larg syrit ngat zemres
4. Ti je shqipe kur
5. Natan ures
6. Botha e madhe
7. Llapushniku
8. Bac su kry
9. Rrospia
10. Nje grusht dhe
11. Hakmarrja
12. Me kan une
13. Njani prej atyne.

14. ?????
15. ?????Zurück zur Übersicht