Prince Double H

King of albanian Rap

 

Mirë se vini ne sajtin e 

KING OF ALBANIAN RAP

PRINCE DOUBLE H

OFFICIAL ARTIST WEBSITE


Esselamu alejkum motra dhe vllezer,


mire se vini ne faqen oficiale te Hysen Hysenaj aka. Prince Double H.

Ketu mund te gjeni tash e mas te reja nga Princi. Ketu do te publikohen tash e mas Videoclipet dhe kenget e ardhshme.

Ne kete faqe mund te gjeni video dhe kenge te publikuara nga Princi, sikurse dhe Fotografi, Flyer, Reklama dhe liriken apo tekstet e kengve te Prince Double H.PROJEKTE AKTUALE

PLUHUR SYVE

PLUHUR SYVE

Nana jote

Nana jote

Nana jote eshte nje Battlesong per Inatgji

Nana jote eshte nje produksion i The Brain.

PRINCE NEWS


Zurück zur Übersicht

04.12.2016

Deja-vu Mixtape

Deja-vu Mixtape do ti kete krejtsisht 15 Keng. Deri me tash jan publiku 13 Keng.
2 keng do te publikohen se shpejti.

Kenget e publikuara deri me tash:

1. Fati i shqiptarit
2. Prej tjeter druni
3. Larg syrit ngat zemres
4. Ti je shqipe kur
5. Natan ures
6. Botha e madhe
7. Llapushniku
8. Bac su kry
9. Rrospia
10. Nje grusht dhe
11. Hakmarrja
12. Me kan une
13. Njani prej atyne.

14. ?????
15. ?????Zurück zur Übersicht


Not authorized to show timeline of selected user.